Зміни правил бонусної системи з 01.01.20
Зверніть, буль ласка, увагу на нові умови користування бонусним рахунком. Якщо аккаунт на сайті неактивний протягом 3-х місяців, усі накопичені бонуси такого акаунту списуються з бонусного рахунку. Неактивним вважається аккаунт, з якого не оформляються замовлення. Облік неактивних акаунтів розпочнеться 1 січня 2021 року.

Як зекономити до 50% вартості товарів у вашому замовлені?

Шановні клієнти, представляємо вам БОНУСНИЙ РАХУНОК – можливість для більш вигідних покупок на vova.ua!

Що таке Бонусний рахунок?

У кожного зареєстрованого користувача активовано бонусний рахунок, на котрий будуть нараховуватись бонуси за покупки на vova.ua. Накопичені бонуси можна використовувати як знижку у розмірі до 50% вартості товаровів у вашому замовлені.

Як отримати бонуси?

Щоб мати можливість накопичувати бонуси, ви повинні бути авторизованим користувачем сайту vova.ua (увійти у свій акаунт). Наступний крок – зробити купівлю бонусних товарів. Бонуси нараховуються тільки до товарів, які беруть участь у бонусній системі.

Усі товари, на которі передбачено нарахування бонусів, позначені у картці товару знаком:

Товар бере участь у бонусній системі

Бонуси нараховуються у наступних випадках:

  • 2% від вартості бонусних товарів у замовленні – за кожне замовлення на сайті
  • 3% від вартості товарів у замовленні – при купівлі товарів на загальну суму від 5000 грн.*
  • 5% від вартості бонусних товарів у замовленні – за покупку товарів на загальну суму від 10000 грн.*

Бонуси нараховуються акаунту протягом 24 годин після оплати замовлення.

* Бонуси 3% и 5% за об’єм замовлення не нараховаються одночасно. Тобто при купівлі від 10000 грн. на бонусний рахунок буде нараховано 2% за замовлення на сайті й 5% за об’єм замовлення, а не 2%+3%+5%.

Як використати бонуси

Як використовувати бонуси

Ви можете використати накопичені бонуси для сплати до 50% вартості товарів у вашому замовленні (вартість доставки не можна сплатити бонусами).
При кожній купівлі на сторінці оформлення замовлення або у кошику вам буде пропонуватись використати ваші бонуси для оплати замовлення. Достатньо клікнути на кнопку «Застосувати знижку» та обрати доступну кількість бонусів, яку бажаєте використати (рис.1).


Рис.1

Як перевірити кількість бонусів на вашому рахунку?

Як перевірити кількість бонусів на вашому рахунку?

Щоб перевірити баланс вашого бонусного рахунку, достатньо просто перейти в особистий кабінет https://vova.ua/my-account/ на сайті vova.ua.

Будь ласка, пам’ятайте, що бонуси можуть відобразитись на вашому рахунку не одразу після оформлення замовлення, а протягом 24 годин з моменту його оплати.

Повернення товару та бонуси

Повернення товару та бонуси

У випадку повернення товару, бонуси, що були використані для його купівлі – повертаються на бонусний рахунок, а бонуси, нараховані за купівлю товару, що ви повертаєте – списано з вашому рахунку.

Правила та умови використання бонусного рахунку

Правила та умови використання бонусного рахунку

Використовуючи нашу систему бонусів, ви цим погоджуєтесь з правилами та умовами їх використання, котрі наведено на цій сторінці. Ми залишаємо за собою право змінювати порядок нарахування та користування бонусною системою.