Компанія «ВОВА-ХОРЕКА» здійснює регіональну експансію та збільшує автопарк

Сервісний оператор з доставки професійних продуктів в готельно-ресторанному сегменті «ВОВА-ХОРЕКА» заявив про відкриття власних розподільчих центрів в трьох регіонах України. Для забезпечення нового напрямку розвитку та підвищення рівня сервісу в цілому Компанія вже збільшила свій автопарк на 30% новими двокамерними автомобілями з режимами freeze та fresh марки «Mercedes».

 
«ВОВА-ХОРЕКА» активно працює в сегменті HoReCa з 2018 року. На сьогодні більше 75% продажів Компанії припадає виключно на Київський регіон. Не зважаючи на складну і не до кінця визначену ситуацію з можливими подальшими карантинними обмеженнями, керівництво Компанії прийняло рішення продовжувати надавати якісний сервіс в сфері готельно-ресторанного бізнесу й розвивати свою експансію у регіони.

«Ситуація, що склалася за останні два роки, розглядається нами, як можливість трансформуватися і розвиватися разом з нашими основними клієнтами»

– ділиться своїм баченням Галина Літош, Комерційний директор Компанії.

«Ми віримо, що ХоРеКа буде завжди потребувати високого рівня сервісу – і мова зараз не лише про вчасну і в повному обсязі доставку. Професійні продукти, розроблені саме для шефів і разом з шефами, правильний ланцюг поставок в різних температурних режимах з дотриманням всіх вимог, індивідуальний ціновий підхід з урахуванням особливостей клієнта, персональний менеджер як джерело інформації та підтримки HoReCa-клієнтів – це лише частина всього того, що ми сьогодні вже можемо запропонувати нашим партнерам».

 
Компанія в рамках стратегії розвитку на 2021-2022 рік планує відкриття своїх повноцінних представництв в окремих регіонах в декілька етапів. Станом на поточний період доставка продуктів від «ВОВА-ХОРЕКА» вже здійснюється по всій Україні – тільки або безпосередньо зі складу в Києві, або з залученням логістичних партнерів.

Євгеній Бухта, Директор з продажів зазначає:

«Ми вже більше року надаємо сервіс не лише в Києві, а і в інших регіонах. Позитивні відгуки наших клієнтів та стабільно зростаюча динаміка продажів переконала нас щодо рішення рухатися далі в цьому напрямі. Для того, щоб зростати більш швидкими темпами, ми вже сформували команду продажів в містах, що входять в ТОП 5 по найбільших обсягах реалізованих послуг в готельно-ресторанному бізнесі, а саме у Львові, Івано-Франківську та Дніпрі й знаходимось на заключній стадії переговорів щодо місця розміщення розподільчих центрів.»

Першим до відкриття планується розподільчий центр у Львові в листопаді 2021 року. Терміни, які Компанія ставить собі, щоб всі три представництва запрацювали повною мірою – перший квартал 2022 року.