Флеш-моб «Будь з VOVA» — отримуйте знижки та подарунки

Дорогі друзі!

Ми дуже тішимося, переглядаючи ваші відгуки про VOVA в мережі інтернет. Вони мотивують нас на самовдосконалення, постійний рух вперед і просто приносять позитивні емоції всій команді. Ми хочемо подякувати вам за довіру та відвертість і бажаємо, щоб наші відносини і надалі супроводжували щирість, радість та приємне спілкування!

Саме тому ми вирішили зміцнити нашу дружбу та запустити флеш-моб під назвою «БУДЬ З VOVA», метою якого є подарувати Вам, наші дорогі покупці, позитивні емоції у вигляді гарантованих знижок та регулярних розіграшів призів!

Як стати учасником флеш-мобу?

Щоб взяти участь у флеш-мобі, потрібно опублікувати допис (post) чи розповідь (story) в соціальних мережах Facebook або Instagram з відміткою офіційної сторінки компанії VOVA у відповідній соціальній мережі та поставити хештег #БУДЬЗVOVA.

Важливо! Публікація (допис або розповідь) повинні містити фото або відео контент, який має безпосереднє відношення до бренду VOVA. Це може бути фото чи відео з кур’єром компанії, брендованим автомобілем, продукцією з нашого асортименту чи стравою з продуктів VOVA і т.д.
Ваша сторінка та допис чи розповідь в соціальній мережі повинні бути публічними, тобто відкритими для всіх. У випадку допису Facebook переконайтесь, що параметр конфіденційності встановлено у значення «Публічно».

Які подарунки отримають учасники флеш-мобу

Учасники, котрі виконають усі умови, гарантовано отримають набір промокодів на знижку:

  • 3% — при покупці від 999 грн
  • 5% — при покупці від 3000 грн

Промокоди надсилаються учасникам в особисті повідомлення соціальної мережі. Кожнен унікальний контент (фото чи відео) = повідомлення з промокодом
Один користувач може використати промокод тільки один раз.
Промокод не можна використовувати одночасно з іншими промокодами.

Додаткові призи
  • Серед тих учасників, котрі отримали промокод та застосували його у своєму замовленні, будуть проводитись регулярні розіграші призів. Результати розіграшів ми будемо публікувати на нашій сторінці в Facebook
  • Додатково призами будуть відзначені найкреативніші дописи/розповіді учасників.